Lefkoşa Ucuz Öğrenci Yurtları

Lefkoşa Ucuz Yurt

 
Hakkımızda
Lefkoşa ucuz yurt arayışını harika bir şekilde tamamlamak ve konaklama konusunda enfes bir tercih yapmak için Greenland Premium Dormitory sizler için ilk seçenek olmalı! Kıbrıs’ın başkenti olma özelliği ile ön plana çıkan ve sınırları içerisinde barındırdığı üniversitelerle dikkati çeken Lefkoşa adeta bir öğrenci şehri olmayı başarır. Öğrencilerin burada bulunan vakıf üniversitelerinde eğitim hayatlarını sürdürmeleri bir yana sosyal açıdan ciddi imkanlara sahip olmaları Lefkoşa’yı seçmelerine en büyük nedenleri oluşturur. Uluslararası standartlardaki eğitim kurumları ile ön plana çıkan bu şehirde eğitim hayatınız boyunca rahat ve konforlu bir tercih için Lefkoşa ucuz yurt araştırması yapıyor olabilirsiniz. Bu araştırmayı başarılı bir şekilde sonuçlandırmak sizin elinizde!

Lefkoşa eğitim olanakları ile oldukça gelişmiş bir bölge olsa da Kıbrıs’ta yaşamın genel olarak pahalı olması öğrencilerin en çok dert yakındığı durum olarak bilinir. Bu nedenle sosyal yaşamın uygun fiyatlarla sürdürülebilmesi adına yurt fiyatlarında doğru seçenekleri sunan bir kurum ile iş birliği elzemdir. Greenland Premium Dormitory; Beşparmak Dağları manzarası ile oldukça lüks bir görüntü sunarken lüksü uygun fiyatlara sunabileceğini de fazlası ile kanıtlar. Lefkoşa’nın en çok tercih edilen yurdu olmasının yanı sıra konumu ve öğrencilere sunduğu yaşam kalitesi ile her öğrencinin hayallerini süsler. 5 yıldızlı otel konforunu yaşayabileceğiniz bu yurt Lefkoşa ucuz yurt dendiğinde akla gelen ilk yerdir.

Otel konforunu yaşatırken eğitim hayatınızın başarılı geçmesine katkı sağlayan ve sizi en az aileniz kadar önemseye bu yurtta geçirdiğiniz anları unutamayacaksınız. Bir konaklama merkezi olmasının yanı sıra aynı zamanda dostluk ve arkadaşlık ortamının da tesis edilmesine katkı sağlayan öğrenci yurdumuz eğitim hayatınız süresince bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulur. Kıbrıs2ın önde gelen yurtlarından bir tanesinde kalmak için arayış içerisindeyseniz Greenland Premium Dormitory ile sadece Kıbrıs’ın en iyi yurdunda değil aynı zamanda Lefkoşa ucuz yurt seçeneğinde de konaklama imkânına sahip olacaksınız. Fiyatlar ve imkanlar ile alakalı bilgi almak için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.