Lefkoşa’daki Öğrenci Yurtları

Lefkoşa’daki Öğrenci Yurtları

 
KKTC Lefkoşa’daki öğrenci yurtları arasında, bulunduğu konum itibariyle ön plana çıkan Greenland Lefkoşa öğrenci yurdu, öğrenci odaklı ve kaliteli hizmet modelleri ile öğrencilerin aradıkları tüm özelliklere sahiptir. Böyle bir yurtta yaşamak her öğrencinin hayalidir. Öğrencilerin tercihlerine göre farklı büyüklükte, tek-çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur.

Lefkoşa öğrenci yurdu, tüm oluşum aşamalarında öğrencilerin ihtiyaçları, rahatlığı düşünülerek hareket edilmiştir. Odaların dizaynı, eşyalar, ortak kullanım alanları gibi her konuda öğrencilerin memnuniyeti esas alınmıştır. Çalışmalarımızı ticari beklentiler üzerine değil, öğrencilerimizin beklentileri üzerine şekillendiriyoruz.

Lefkoşa’daki Öğrenci Yurtları ile Öğrenci Olmanın Zorluklarını Unutun

Öğrencilik genellikle zorlu bir süreçtir. Aileden ayrı yaşamak, kalacak yer sıkıntısı, temizlik problemleri, sağlık sorunları gibi birçok olumsuzluk söz konusu olabilir. Bu olumsuzlukları yaşamamanız için öğrencilik hayatınızı geçireceğiniz yeri seçerken doğru karar vermeniz faydalı olacaktır.

Lefkoşa’daki öğrenci yurtları arasında Greenland öğrenci yurdu, öğrencilerin en rahat şekilde konaklamalarına imkan sağlamaktadır. Haftada bir oda temizliği, haftada bir uyku takımlarının değiştirilmesi, çamaşırhane hizmetleri gibi temizlik konusunda her türlü hizmet kolaylıkla çözüme kavuşturulur. Öğrenciler temizlikle vakit kaybetmezler.

Sizin Mutluluğunuz, Bizim Mutluluğumuz

Yurt hizmetlerimizi planlarken, öğrencilerimizi nasıl daha rahat ettirebiliriz düşüncesiyle çalıştık. Öğrencilerimizin kendilerini mutlu, huzurlu hissetmeleri için her konuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ettik. Uzman ekiplerimiz ile öğrencilerin kullanım alanlarını iyileştimek için sürekli olarak çalışmaktayız.

Spor salonunda, odalarda, çamaşırhanede ve daha birçok yerde kullanıdığımız makineleri, cihazları, teknoloji ile uyumlu olarak seçiyor ve sürekli kontrollerini yapıyoruz. Lefkoşa öğrenci yurdunda, öğrenciler hiçbir konuda sıkıntı yaşamadan konforlu bir hayat sürmelerini amaçlıyoruz.

İstediğiniz Her şey Elinizin Altında

Lefkoşa öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği her yere yakın mesafede olması ile çok özel bir konuma sahiptir. Öğrenciler, üniversitelere, okul duraklarına, avmlere, otobüs terminaline ve diğer birçok yere kolayca ulaşabilirler.

Yurt içerisinde de sunulan imkanlar ile öğrencilerin kaliteli bir yaşam sürmeleri mümkündür. Spor yapmak için dışarıdaki spor salonlarına gitmelerine gerek kalmadan, yurtta bulunan tam donanımlı spor salonundan yararlanabilir, düzenli olarak spor yapabilir, kendilerini geliştirebilir.

Merkezi konuma sahip olan Lefkoşa öğrenci yurdu aynı zamanda doğadan da ayrılmayan eşsiz dağ manzaralarına sahiptir. Dağ manzarası karşısında yemeğinizi yerken kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.

Size Kaliteli Bir Yaşam Sunuyoruz

Lefkoşa öğrenci yurdunu, öğrencilerimizin yaşam kalitelerini en iyi seviyede tutacak şekilde tasarladık. Odaları ve ortak kullanım alanlarını, öğrencilerin ihtiyaçlarını düşünerek planladık. Evlerinde bulabildikleri her şeyi hatta daha da fazlasını Lefkoşa öğrenci yurdunda bulabilirler. Böylece öğrencilik yaşamınızı kalite standarlarınızdan ödün vermeden sürdürebilirsiniz.

Odalarımızda;
 • LCD ekran televizyon
 • İnternet
 • Klima
 • Balkon
 • Buzdolabı
 • Telefon
 • Isı ve ses izolasyonu
 • Uydu yayını
 • Yangın alarm sistemi
 • Kartlı giriş sistemi
Ve aynı kalitede diğer temel eşyalar (yatak,dolap vb.) yer almaktadır.
Ortak kullanım alanlarımızda;
 • Spor salonu, masa tenisi salonu
 • Satranç noktaları
 • Mutfak
 • Çamaşırhande
Ve otopark olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz yerler bulunmaktadır.

Lefkoşa Öğrenci Yurdunda Yaşamak Özeldir

Greenland öğrenci yurdu, size kendinizi özel hissettirecek hizmetler sunmaktadır. Yurdun sağlamış olduğu güvenlik hizmetleri de kendinizi güvende ve huzurlu hissetmenizi sağlayacaktır. Unutulmaz bir öğrencilik hayatı yaşamak istiyorsanız Lefkoşa öğrenci yurdu, her zaman hatırlayacağınız özel bir yer olarak kalacaktır.Öğrencilik hayatınızı, yaşam kalitenizi bozmadan, güzel ve özel bir şekilde sürdürmek isterseniz Lefkoşa’daki öğrenci yurtları arasında bir seçim yaparken mutlaka Greenland öğrenci yurduna uğramalısınız. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.